فروشگاه لوپو فایل

فروشگاه لوپو فایل

سایت لوپو فایل با تمام تلاش خودش میکوشد تا بهترین و با کیفیت ترین ها را در اختیار کاربران قرار دهد

نظرسنجی سایت

آیا از خرید پکیج آموزش درآمد 10.000.000 تومان در ماه راضی هستید ؟

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 8
  • بازدید دیروز : 11
  • بازدید کل : 54523

پاراسل زندگی ( لحظه ای که تصمیم گرفتم برای همیشه ثروتمند باشم )


پاراسل زندگی  ( لحظه ای که تصمیم گرفتم برای همیشه ثروتمند باشم )

پاراسل زندگی

 

 

( لحظه ای که تصمیم گرفتم برای همیشه ثروتمند باشم )

 

 

 

 

من عاشق آدم هایی هستم که در درون خودشان رویا دارند و بیش از هر چیزی آن را باور دارند و هر روز که از خواب بیدار می شوند ، قبل از هر کاری به آن فکر می کنند. باور دارند که باید به رویاهاشون برسند ، اصلا زندگی بدون رویا واسشون پوچ می شه!

من امروز خوشحالم ، اول به خاطر خودم که به رویاهای دیروزم رسیدم و امروز میتونم با قدرت بیشتری رویاپردازی کنم و اهداف جدید و زیباتری را در درونم خلق کنم . و اما دلیل دوم که خوشحالم و حالم به معنای واقعی کلمه خوب است ، به خاطر تو دوست عزیزم که ازدنیای مجازی همدیگر را می شناسیم ، به نسبت تعدادی از همراهانم که در سمینار و ورکشاپ حضوری ملاقات کرده ام.

اما تو دوست عزیزم ، فوق العاده برایم عزیز و قابل احترام هستی چون احساس می کنم با من هم مسیر هستی که الان مشغول خواندن این متن شدی ، این فوق العاده برای من ارزشمند هست ، چون احساس می کنم می تونم درکت کنم ، اگر توی ذهنت ، توی دلت هدف داری ، رویا داری باید باهات دست بدم و بگم تا آخرین قدم که به هدفت برسی کنارت هستم.

داستان چندین سال پیش وقتی چایی می خوردم و به این فکر می کردم باید چیکار کرد ؟

شور و شوق این را داشتم با خیال راحت یک بلیط هواپیما بخرم ، هتل را هم رزور کنم و برم مسافرت ، دوست داشتم برم اسپانیا یک هفته ای بمونم و بعدش برم کانادا ، شنیده بودم آبشار نیاگارا فوق العاده محشر و دیدنی هست اینقدری که اگر به ارتفاعش نگاه کنی تازه متوجه می شوی که مشکلات و نگرانی هات چقدر بی ارزشند و باید رهاشون کنی ، ساختمان های بزرگ نیویرک هم با ارتفاع بلندشون من را به فکر فرو می برد، من این ها را دوست داشتم ، اما خوب چجوری ؟

اما این ها فقط چند صفحه از رویاهای من بود ، من برای اینکه بتونم به سفرهای هیجان انگیز و رویایی بروم ، نیاز به شغلی داشتم که ملزم به حضور فیزیکی من در جای خاصی نباشد. کم کم شروع کردم به یادداشت کردن ویژگی های شغل رویای ام ، چندتاییش را واستون می گم تا بهتر با رویای من آشنا بشین :

 

 

توی شغلم ، باید از لحاظ مکانی آزاد باشم ، که بتونم هر کشوری که خواستم سفر کنم

 

توی شغلم ، باید خودم رئیس باشم وگرنه هیچ رئیسی به من اینقدر مرخصی نمیدهد

 

توی شغلم ، باید زمان کمی کار کنم ، چون من میخواهم دنیا را ببینم و بیشتر از نصف روزم را تفریح کنم و لذت ببرم ، نه اینکه فقط کار کنم تا شاید ماهی یکبار به مسافرت بروم ، اصلا اینکه همش کار کنم میشه زندگی ؟

 

توی شغلم ، باید درآمد زیادی بدست بیاورم ، چون هزینه هر سفر من حدودا 20 تا 30 میلیون میشه ،

 

توی شغلم ، باید کاری را انتخاب کنم که عاشقش باشم و گرنه در نیمه های راه ازش دست می کشم ، و از جهتی دیگه اگه از کارم لذت نبرم ، زندگی فایده ای نداره ، اصلا این شد زندگی ؟

 

توی شغلم ، میخوام برای بقیه هم مفید باشم ، چون دوست دارم بقیه هم خوشحال باشند و خوب زندگی کنند

 

 

این لیست ویژگی های شغل من اینقدر ادامه داشت تا آخر رسیدم به نقطه های مشترکی که شغل را پیدا کردم ، البته شغلی نبود که همه اون را به رسمیت بشناسند ، و ناگفته نماند که خیلی از راه های انجام این شغل را عوض کردم ، از ایده پردازی تا نحوه ی انجام و یا حتی روش مارکتینگ بیزینس را تغییر دادم.

 

اما قبل از اینکه بهت بگم این شغل رویای من چی بود ، بزار بهت بگم من به اون رویام که سفر بود رسیدم و خوشحالم چون میشه که آدم به رویاهاش و آرزوهاش برسه فقط کافیه راهی که تورا به مقصد میرسونه را پیدا کنی و دست نکشی. دوست عزیزم سخت کوشی عالیه اما به شرطی که توی مسیر درست ازش استفاده کنی . من تا به اینجا رسیدم متوجه شدم ، فقط کار کردن مهم نیست ، مهم اینه چه کاری بکنی و چجوری انجامش بدی !!!

 

دوست عزیزم ، آماده ای که بهت بگم این شغل چیه ؟ اما قبلش یک شرط و یک قانون داره ، این شغل لایق کسی هست که رویا ، هدف و آرزو داشته باشه و از تموم وجودش بخواد به آنها برسه ، ازت خواهش می کنم یک بار جدی جدی به اهدافت فکر کنی ، واقعا از زندگی چی میخوای ؟ وقتی که اهدافت و خواسته هات واست روشن شد ، ادامه را بخون ...

 

 

دقیقا یادمه که 9 سال پیش داشتم توی دانشگاه قدم می زدم و به موضوعی فکر می کردم که دغدغه ی بزرگی واسم شده بود، چیزی که دغدغه ی خیلی از ما آدم هاست و مطمئن هستم که به احتمال خیلی زیاد این مورد توی زندگی تو هم وجود داره.

 

هدف های خیلی زیادی واسه ی خودم داشتم، می دونستم که میخوام در زندگی به کجا برسم، اما راهش رو بلد نبودم... توی شرایطی بودم که به ظاهر هیچ راهی واسه ی رسیدن به هدف ها و خواسته هام نبود. می دونستم قراره به کجا برسم ولی حس می کردم راهی که دارم میرم راه درستی نیست.

 

روزهایی میشد که روزی تا 10، 15 یا حتی 18 ساعت کار می کردم... تازه دانشگاه هم بود! 2 روز از تایم خودم رو باید واسه ی دانشگاه میگذاشتم...

 

آخر کار هم که به خودم و زندگیم نگاه می کردم خیلی با چیزی که میخواستم فاصله داشت. دنبال راهی بودم که بتونه بهم کمک کنه که به هدف هایی که دارم برسم، دنبال راهی که بهم کمک کنه بتونم این حجم بالای کاری که دارم رو مدیریت کنم، اینکه بتونم در زمان کمتر کارهای بیشتری رو انجام بدم.

 

مشکل اینجا بود که هیچ الگویی نداشتم! اکثر بحث های رایج مدیریت زمان و هدف گذاری که اون زمان وجود داشت بحث هایی کلیشه ای داشت که بیشتر جنبه ی مارکتینگ داشت و خیلی واسه ی من کاربردی نبود... اسیر یک دایره ی آزمون و خطا شده بودم... امتحان می کردم، شکست می خوردم... هزینه می کردم تا آموزش های دیگه ای رو یاد بگیرم... انقدر شکست خوردم و چیزهای جدید رو امتحان کردم که بالاخره موفق شدم!

 

جالبه بدونی که چند سال پیش مدیریت چند کسب و کار بسیار بزرگ رو به عهده داشتم که فقط یکی از این کسب و کارها مرز 650 هزار دلار رو هم رد کرد. اما می دونی نکته ی جالب این داستان چیه؟ می دونی چرا تصمیم گرفتم این دوره رو آماده کنم؟ می دونی چرا خیلی مشتاقم تا اطلاعاتی که طی این چند ساله با سختی و هزینه های بسیار زیاد به دست آوردم رو با تو دوست خوبم به اشتراک بگذارم؟

 

نکته ی جالب این بود که من مدیر چند کسب و کار میلیون دلاری بودم و در مجموع بیشتر از هفت هشت ساعت در هفته کار نمی کردم و خیلی از دوستان و نزدیکان و حتی افراد خانواده ی خودم رو می دیدم که فقط روزانه 10 الی 12 ساعت یا حتی بیشتر کار میکنن اما یک دهم یا حتی یک صدم درآمد من رو هم نداشتن... و این من رو یاد روزهایی می انداخت که روزی 18 ساعت کار می کردم، اما دریغ از نتیجه...

 

اگر اون زمان سیستم و الگویی وجود داشت که به من کمک میکرد تا راه درست رو پیدا کنم شاید هیچ وقت مجبور نمی شدم که سالها زمان و عمر خودم و دلارهای بسیار زیادی از پس اندازم رو صرف آزمون و خطا کنم و یکی از مهمترین دلیل هایی که دوست دارم این اطلاعات رو با تو دوست خوبم در میون بگذارم دقیقا همینه! اینکه از صمیم قلب دوست دارم که سریع تر و راحت تر راه و مسیرت رو پیدا کنی و مجبور نباشی مثل من این همه زمان و هزینه صرف کنی.

 

شاید واست جالب باشه بدونی که زمانی که از 5 سال پیش تصمیم گرفتم این آموزش ها رو به صورت حضوری و محدود برگزار کنم بیش از 400 نفر تونستن نتایج عالی و خارق العاده ای رو در زندگی خودشون کسب کنن و تحول رو به زندگی خودشون هدیه بدن.

 

و دوست من نمی دونی که چقدر این موضوع به من حس خوب میده زمانی که می بینم یکی از دانشجوهای من از موفقیت ها و دستاوردهایی که کسب کرده میگه که چگونه تونسته در کوتاه ترین زمان ممکن راهی رو طی کنه که خیلی از انسانها شاید در کل طول عمرشون حتی این فکر به ذهنشون خطور هم نمی کنه که می تونستن چنین موفقیت ها و دستاوردهایی رو داشته باشن.

 

تمامی این استراتژی ها و تکنیک ها رو روی 400 دانشجویان خودم تست کردم و نتیجه همواره ثابت و خارق العاده بوده و دقیقا به همین علته که با چنین انرژی و حسی دوست دارم که حالا این اطلاعات ارزشمند و تحول آفرین رو به تو دوست خوبم منتقل کنم، چون از صمیم قلب باور دارم و می دونم که این تغییرات جزیی در زندگیت چگونه می تونه کل زندگیت رو عوض کنه.

 

 

 

اما تو دوست خوبم با شرکت در این دوره چه چیزی دریافت می کنی ؟

 

دسترسی به ویدئوهای آموزشی دوره ی آنلاین پاراسل زندگی (بیش از 40 ساعت آموزش تصویری) به ارزش بیش از 15 میلیون تومان

 

فایل های تصویری شامل چه موضوعات و مباحثی است ؟

در فصل اول به بررسی جز به جز باورهای یک میلیونرنابغه پرداخته ایم ، نابغه ی میلیونر کسی است که کلیه ی تصمیمات و انتخاب هایش بر اساس دو فاکتور زمان و مکان انجام می شود. در دوره پاراسل زندگی روش تردستی در شیوه ی زندگی کردن را یاد می گیریم ، روشی که با روشی که با انجام دادن کاری که هم اکنون دارید بتوانید ساعات کاری خودتون در طول روز را به زیر 1 ساعت برسانید و اما در مورد درآمد ، اگر شغلتان پتانسیل رشد داشته باشد ، درآمدتان را تا 10 برابر افزایش دهید. بی شک الان می پرسید ، آیا شغل من پتانسیل رشد دارد ؟

در این دوره به شما معیارهایی برای انتخاب شغل و کسب و کار معرفی می کنم که از قدم اول راه را صحیح بردارید و در جنبه ی دیگر بر طبق تجربه ام با دانشجویان دوره های قبل حدود نیمی از مشاغل قدرت تغییر و اصلاح دارند فقط کافیست به بهترین نحو راه را عوض کنید تا به نتیجه ی فوق العاده برسید. ( ارزش مالی : بیش از 2 میلیون و 497 هزار تومان )

اگر وارد این دوره شده اید ، شانس این است که راهی بسازید که مجبور نباشید تا 50 یا 60 سالگی پشت میز بنشینید و مانند ربات کار کنید ، فراموش نکنید گفتم راه را باید بسازید.

برای موفقیت در زمان فوق العاده کوتاه مغز ما و ضمیرناخودآگاه ما نیاز به یک الگو و پترن دارد که در قسمت دوم دوره ، الگو یک نابغه میلیونر را در ذهنمان بارگذاری می کنیم. یاد میگیریم که شغل و کسب و کار را به حالتی بسازیم که از فاکتور زمان و مکان جدا شود ، هر برای کسب درآمد نیاز نباشد حتما کار کنیم و یا در محلی مانند آفیس یا شرکت حاضر شویم. ( ارزش مالی : بیش از 1 میلیون و 297 هزار تومان )

بعد از اینکه کسب و کار را راه اندازی کردیم به مدیریت می رسیم و تکنیک قیچی کردن کارها را بررسی می کنیم تا بتوانیم در کمتر از یک از شر 80 درصد از کارها خلاص شویم ، فرض بگیر اگر در روز 10 ساعت باید کار کنی ، تبدیل بشود به 2 ساعت کار ، فوق العادس ، نه ؟

به نظرم عالیه ، چون الان میتونی در 8 ساعت باقیمانده دوباره الگو و پترن را اجرا کنی و به راحتی درآمدت و بازده کاریت را 5 برابر کنی ، فرمول سادس ، اما به شرط اینکه این تکنیک ها را بدونی و سریع اجرا کنی ( ارزش مالی : بیش از 2 میلیون و 497 هزار تومان )

تا الان شده کاری را بخواهی یاد بگیری اما بفهمی زمان زیادی لازم دارد و قیدش را میزنی که یاد بگیری ؟ خب راه حل همینجاست ... با تکنیک فوق العاده ساخت فیلتر ذهنی به راحتی می تونی سرعتت در یادگیری را 10 برابر بیشتر کنی ، دوست من اگر برای یادگیری یک کسب و کار یک سال زمان لازم داری با اجرای این تکنیک بی شک در کمتر از 2 ماه در اون کار استاد می شی !!! عالیه حالا کم کم داری متوجه می شی چرا بعضی از کارآفرین ها در 2 سال رشد میلیاردی می کنند و یک شغل کوچک را تبدیل می کنند به یک امپراطوری !!! ( ارزش مالی : بیش از 2 میلیون و 997 هزار تومان )

خب دوست خوبم در ادامه میرسیم به بحث جذاب کسب درآمد یک انسان میلیونر نابغه ، در این قسمت آموزش قدم به قدم کسب و کار میلیاردی آنلاین را بهت می دم و اصول مدیریت یک بیزینس آنلاین و اتوماتیک محور. در این فصل از اولین قدم یعنی ایده پردازی شروع می کنیم و سپس به راه اندازی کسب و کار به شیوه ی میلیونر نابغه می رسیم . من تجربه ی مدیریت چندین کسب و کار میلیاردی آنلاین در کانادا و آمریکا را به عهده داشتم ، با هم تک تک اونها را بررسی می کنیم و تو میتونی اصول را حتی با کپی پیست کردن در کسب و کار خودت اجرا کنی و در سریع ترین زمان (کمتر از 2 سال ) ارزش کسب و کارت را به بیش از 3 میلیارد تبدیل کنی ، فقط باید جسور باشی و واقعا همه ی اصول را اجرا کنی !

در این قسمت به هدف بزرگتر می رسیم ، یعنی بازنشستگی مالی در کمتر از 6 سال !!! یعنی بعد از 6 سال دیگر برای پول کار نکنیم . زمانی که الگو و پترن نابغه ی میلیونر را تکرار کنی به این مرحله می رسی اما به نکته ی مهمتری میرسیم که الان که موفق شدیم ، چگونه باید اوضاع را مدیریت کنیم و چگونه از نو هدف گذاری کنیم ؟ مفصل به بحث اصول هدف گذاری برای زندگی بعد از موفقیت پی پردازیم و کاملا بهت یاد میدهم که چگونه همیشه خودت را خوشحال و پرانرژی و با انگیزه نگه داری ... ( ارزش مالی : بیش از 9 میلیون و 497 هزار تومان )

زمانی که من تصمیم گرفتم دوره ی پاراسل زندگی را به صورت آموزش ویدئویی بسازم ، بسیاری از کسب و کارهام را برای بیش از 3 ماه متوقف کردم که بتونم با بیشترین تمرکز این محتوا و دوره ی فوق العاده را آماده کنم ، تصمیم گرفتم که به تو کمک کنم ، تا از ابتدا یک زندگی فوق العاده را بسازی از قدم اول اول ، هدف گذاری تا زندگی بعد از رسیدن به هدفت . توی دوره ی پاراسل زندگی بهت یاد میدم به چه شکل این قوانین و اصول را بتونی روی زندگی خودت پیاده کنی که با حالتی که با کسب و کار تو کار کنه ، در راستای اهداف خودت ازشون استفاده کنی .

 

دوست خوبم اطلاعات و تکنیک های این دوره به همین جا ختم نمیشه من برای تو در دوره ی پاراسل زندگی هدیه هایی را هم در نظر گرفتم که اجازه بده یک بار دیگه با هم مرور کنیم که در این دوره ی ارزشمند دقیقا چه مواردی رو دریافت می کنی:

 

 

اولین هدیه ارزشمند من به تو :

10 اشتباه رایج میلیونرها – بزرگترین اشتباهاتی که باعث می شوند در کمتر از یک سال میلیونرها یک میلیون دلار از دست بدهند -( ارزش مالی : بیش از یک میلیون و 997 هزار تومان )

 

دومین هدیه : جلسات پرسش و پاسخ هفتگی :

سوالاتی که در طول دوره برای تو پیش می آید را اگر جوابش را دوره پیدا نکردی ، به راحتی می تونی توی این جلسات از من بپرسی و من مستقیما خودم سوال ها را بررسی می کنم – همونطور که میدونی من به ندرت جلسات مشاوره با افراد برگذار می کنم چون جلسات تکنفره وقت زیادی می گیرد اما هزینه هر ساعت مشاوره مبلغ 500 دلار است اما تصمیم گرفتم که برای دانشجویان عزیز پاراسل زندگی جلسات هفتگی پرسش و پاسخ بسازیم( ارزش مالی : بیش از یک میلیون و 997 هزار تومان )

 

سومین هدیه :

آپدیت ماهانه دوره پاراسل زندگی ، هر ماه اطلاعات جدیدی به دوره اضافه خواهد شد( ارزش مالی : بیش از 2 میلیون و 497 هزار تومان )


دوست خوبم ارزش دوره پاراسل زندگی بیش از 15 میلیون تومان هست همراه با چندین هدیه به ارزش بیش از 6 میلیون تومان


من پس از جلساتی که با تیمم داشتم ، تصمیم گرفتم دوره ی پاراسل زندگی را با

قیمت فوق العاده ای در زمان محدودی فقط یک میلیون و 490 هزار تومان

در اختیارت بگذارم که بتونی از این فرصت فوق العاده استفاده بکنی و به دانشجویان موفق پاراسل زندگی ملحق بشی

دوست خوبم بنا بر اینکه اولین اولویت ساخت این دوره پیشرفت تو و دستیابی به اهداف مالی و شخصی ات هست ، تصمیم گرفتم این دوره را به صورت فصل های جداگانه بسازم و به صورت هفتگی در اختیار تو دوست خوبم قرار دهم ، زمانی که به دوره فوق العاده پاراسل زندگی ملحق بشی ، میتونی فصل اینترو + ده فصل را دانلود کنی و دوره را شروع کنی و هر هفته فصل جدید در پروفایل خودت اضافه می شود که میتونی به صورت مادام العمر به اون دسترسی داشته باشی ، هر فصل همراه با جواب به پرسش های هفتگی ساخته می شود . پس هر گونه سوالی در هر فصلی برای تو به وجود آمد میتونی بپرسی و در فصل بعدی جوابت را دریافت کنی.

دوست باهوشم ، دوست دارم که تصمیم بگیری که تغییر کنی ، عوض بشی . چشماتو ببندی و به اهدافت و رویاهات فکر کنی و با خودت عهد ببندی که باید به تک تکشون برسی . من آدمی را در این دوره می خواهم که اشتیاق داشته باشه یه اینکه به اهدافش برسه ، آدمی که نگه ای کاش ... آرزو می کنم ...

نه دوست من ، اقدام باید بکنی ! همین الان باید بگی من مصمم به تک تک اهدافم برسم ، آره من می خوام از این به بعد ، حتی زمانی که دارم دوره ی پاراسل زندگی را می گذرانم قهرمان زندگی خودم باشم ...

زمانی که من تونستم به اهدافم برسم ، چرا تو نرسی ؟ حالا که همه ی این تکنیک ها و قوانین کنار هم قرار گرفته و به عنوان دوره ی پاراسل زندگی جلو تو قرار گرفته باید ازش استفاده کنی و در زمان فوق العاده کوتاه اهدافت را بسازی و از زندگیت لذت ببری ...

من بهای زیادی برای یادگیری و آزمون این تکنیک ها دادم ،پول خیلی زیادی خرج کردم ، به کشورهای مختلفی سفر کردم تا با اصول تضمینی و درستی رسیدم ولی همه این تکنیک ها و اصول را مشتاقانه به صورت این دوره درآوردم که کسی که واقعا میخواد زندگیش را همانطور که میخواد بسازه ، بتونه از اون استفاده کنه . اگر همین الان تصمیم گرفتی که زندگیت را عوض کنی ، بری به سمت ساخت آرزوهات ، رویاهات ... بری به سمت اینکه معضل پول دیگه توی زندگیت نباشه ، به رفاه کامل مالی برسی ... از تو میخوام که تصمیمت را بگیری همین الان بین اینکه زندگیت را همانطور که میخوای بسازی با اینکه مثل قبل زندگی کنی فقط به اندازه یک تصمیم فاصله وجود داره

مهمترین لحظه سرنوشت ساز زندگی ، لحظه تصمیم گیری هست ! چقدر جدی هستی؟ چقدر تغییر و تحول زندگیت واست مهمه؟


از تو دوست خوبم همین الان اقدام کنی و عهد ببندی که تا آخرین فصل دوره مصمم و با اشتیاق باشی

یادت باشه دوست من فقط کسی می تونه وارد این دوره بشه و این تغییرات و تحول ها رو به زندگی خودشت هدیه که واقعا مصمم و جدی باشه. من ازت میخوام که یک لحظه با خودت فکر کنی. فقط تنها در صورتی برای شرکت در این دوره اقدام کنی که مصمم و جدی هستی.

مطمین باش که من تا آخرین گام در کنارت هستم اما تو چقدر جدی و آماده هستی برای این سفر طلایی؟

باید همین حالا دست به کار بشی و اقدام کنی

اگر همین حالا اقدام نکنی و تصمیم نهاییت رو نگیری شاید دیگه نتونی...

 

من همین الان میخواهم به دوره ی پاراسل زندگی ملحق بشوم و با جدیت دوره را شروع کنم

 

برای شروع روی بنر کلید کنید

 

 

 

 

 

 


مبلغ واقعی 1,000 تومان    80% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 200 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

دیدگاه های کاربران (4)

سجاد
۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۵

سلامممم خسته نباشید .
ممنونم که این پکیج رو قرار دادین من پس از خواندن مطالب اون رو خریداری کردم و تا الان راضی هستم .

mahan
۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۱

سلام عااااااااالی بود واقعا مرسی مرسی

vahid
۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۸

سلام

واقعاااااا ممنونم این دوره کمک خیلی زیادی به من کرد ..تشکر فراوان

mلا
۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۲

سلام خسته نباشید .

خیلی خوب بود مرسی.

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

کسب درآمد اینترنتی 300000 تومان در خانه در کمتر از 30

این محصول آپدیت شد تاریخ 1396/09/03 بسم الله الرحمن الرحیم سلام در دنیای اینترنت خیلی از آدم ها هستند که دوست دارند کسب درآمد کنند و به خیلی چیزها و ایده ها فکر میکنند . همه ما دوست داریم در کمترین زمان بهترین درآمد را داشته باشیم مثلا یک فرد به طور میانگین اگر 12 ساعت کارکند و ...

پاسخ به پرسش مهر 96 رئیس جمهور

پاسخ به پرسش مهر 96 رئیس جمهور

دانلود مقاله پاسخ به پرسش مهر 96 رئیس جمهور با فرمت ورد و قابل ویرایش در 21 صفحه با موضوع در محیط مدرسه تحمل افکار دیگران، احترام به افکار دیگران را چگونه تمرین کنیم؟ مقاله پاسخ به پرسش مهر 96 رئیس جمهور بسیار کامل و دقیق و قابل ویرایش و قابل ارائه به صورت مقاله در جشنواره ...

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

کسب درآمد از اینترنت روزی 1/5 میلیون تومان تضمینی

بسم الله الرحمن الرحیم*نکته مهم*لطفا قبل از اینکه به پشتیبانی پیام بدهید و سوال بپرسید ابتدا تمام توضیحات موجود در این صفحه را مطالعه کنید و سوالات متداول و دیدگاه های کاربران به همراه پاسخ های داده شده را با دقت بخوانید. چون اکثر سوالاتی که شما عزیزان از پشتیبانی میپرسید ...

دانلود منبع درس حقوق محیط زیست - ورودی های 95 رشته

دانلود منبع درس حقوق محیط زیست - ورودی های 95 رشته

دانلود منبع درس حقوق محیط زیست حقوق محیط زیست بین الملل جلد اول منبع ورودی های 95 رشته حقوق پیام نور نوشته حسن مرادی شامل 148 صفحه با فرمت pdf طبق لیست حذفیات فصل های 1 و 2 و 3 و 4 و 5 و 7 و 9 مطالعه شود. ...

دانلود مقاله پرسش مهر 97 رئیس جمهور

دانلود مقاله پرسش مهر 97 رئیس جمهور

دانلود مقاله پرسش مهر 97 رئیس جمهور با فرمت ورد و قابل ویرایش در 22صفحه با موضوع در این بخش می توانید دانلود مقاله پرسش مهر رئیس جمهور با موضوع را به صورت دقیق و کامل انجام داده و از این فروشگاه خرید کنید. برای دانلود مقاله پرسش مهر رئیس جمهور با موضوع می توانید ...

دانلود کتاب حقوق اساسی 3 - منوچهر طباطبایی موتمنی

دانلود کتاب حقوق اساسی 3 - منوچهر طباطبایی موتمنی

دانلود کتاب حقوق اساسی 3 تالیف منوچهر طباطبایی موتمنی منبع رشته حقوق پیام نور ورودی های 95 به بعد شامل 287 صفحه در قالب فایل pdf طبق لیست حذفیات باب 2 و 3 و 5 مطالعه شود. ...

دانلود پاسخ به پرسش مهر96، در محیط مدرسه تحمل

دانلود پاسخ به پرسش مهر96، در محیط مدرسه تحمل

پاسخ به پرسش مهر96، در محیط مدرسه تحمل افکار دیگران، احترام به افکار دیگران را چگونه تمرین کنیم؟ این مقاله به صورت کامل در دو قالب word که قابل ویرایش می باشد و همچنین قالب pdf تهیه شده است. این مجموعه شامل 20 صفحه می باشد.آنچه در این مقاله مشاهده میکنیم: چکیده مقدمه: تربیت ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار + ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار + ردیاب

ردیابی بدون نصب نرم افزار امکان ردیابی بدون نیاز به اینترنت امکان قفل کردن یا فرمت گوشی طرف مقابل کنترل پیام ها و تماس ها ردیابی روی نقشه بدون نیاز به روشن بودن اینترنت و GPS ردیابی و کنترل گوشی بصورت کاملا مخفی کنترل و نظارت موبایل همسر به صورت مخفیانه به همراه ردیابی لحظه ...

راهنمای کامل حقوق بین الملل عمومی 1 - بر اساس کتاب

راهنمای کامل حقوق بین الملل عمومی 1 - بر اساس کتاب

راهنمای کامل حقوق بین الملل عمومی 1 خلاصه دروس و نمونه سوالات پایانی هر فصل با پاسخنامه بر اساس کتاب ضیایی بیگدلی منبع رشته حقوق پیام نور 200 صفحه با فرمت pdf ...

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

کسب درامداز اینترنت ماهیانه 8میلیون تومان

پکیج کسب درآمداسان از اینترنت اپدیت جدید3 دی1396 مناسب برای تمامی افرادباهرسن ودانشی این فرصت هرگز تکرار نمیشود عجله کنید تضمین100%بازگشت وجه درصورت عدم کسب این مبلغ هدیه ویژه پس از خرید این محصول: 1.نرم افزار کی به وای فای وصله نرم افزاری برای شناسایی ...

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

ردیابی افراد بدون نیاز به نصب نرم افزار+ردیاب

معرفی نرم افزار: ردیابی افراد در تلگرام +شناسایی آدرس محل سکونت+شماره یاب این ردیاب کاملا قانونی و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی میباشد، و هیچ گونه هک کردن و یا رفتن به اطلاعات شخصی طرف در کار نبوده و تمام آموزشها مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد، و هیچ گونه ...

مقاله پرسش مهر 97-96 رئیس جمهور

مقاله پرسش مهر 97-96 رئیس جمهور

دانلود مقاله پرسش مهر 97-96 رئیس جمهور با موضوع در محیط مدرسه تحمل افکار دیگران، احترام به افکار دیگران را چگونه تمرین کنیم؟ مقاله پرسش مهر97-96 رئیس جمهور با فرمت ورد و قابل ویرایش در 25 صفحه.این مقاله پرسش مهر بسیار کامل و آماده می باشد و محتواتش فهرست وار در زیر قابل مشاهده ...

حقوق بین الملل عمومی 1 - ضیایی بیگدلی - حقوق پیام

حقوق بین الملل عمومی 1 - ضیایی بیگدلی - حقوق پیام

دانلود کتاب حقوق بین الملل عمومی 1 تالیف محمدرضا ضیایی بیگدلی منبع رشته حقوق پیام نور فصل های 1 تا 6 277 صفحه با فرمت pdf ...

آزمایشات و گزارشات روانشناسی تجربی (شامل شرح 30

آزمایشات و گزارشات روانشناسی تجربی (شامل شرح 30

مجموعه آزمایشات و روش تحقیق (گزارشات) روانشناسی تجربی کاملترین مجموعه آزمایشات روانشناسی در اینترنت (30 عدد گزاش کار آزمایش) شامل 30 آزمایش روانشناسی تجربی به صورت فایل ورد (doc و pdf)صفحه آرایی شده و قابل ویرایش به همراه مقدمه،شرح آزمایش، مواد و وسایل مورد نیاز، تحلیل ...

تجربه شخصی من در درمان زود انزالی (انزال زودرس) در

من همه روش های درمان زودانزالی را تجربه کردم و شرح تجربه های خودم را در سایت به طور مفصل درج کرده ام تا اینکه در نهایت روش درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردمروشی که نه تنها به طور کامل این مشکل را حل کرد بلکه طعم واقعی لذت رابطه جنسی را به من چشاند و از آن موقع بود که فهمیدم ...

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم ( با تضمین

کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم قبل از هر چیزی اجازه دهید به این نکته اشاره کنم که هنگام خرید کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنیم، دقت کنید شماره ی تماس مسئول و پشتیبان فروش درج شده باشد در غیر اینصورت آن خرید قابل اطمینان نیست. متاسفانه بعضی افراد با کپی تبلیغات کتاب ...

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک (نسخه جدید)

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک (نسخه جدید)

آموزش جدیدترین و بهترین راه افزایش قد کودکان و بزرگسالان با متد گرو تالر داینامیک دکتر فیلیپ میلر افزایش قد با متد گروتالر داینامیک بعد از بلوغ از ۶ تا ۱۲ سانتیمتر افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک چیست؟دکتر فلیپ میلر محقق سلامت،متخصص درمانهای طبیعی و فوق تخصص ...

دانلود کتاب آموزش خوشنویسی با قلم و خودکار همراه

دانلود کتاب آموزش خوشنویسی با قلم و خودکار همراه

محتوای این مجموعه کامل آموزش خوشنویسی: 1- آموزش خوشنویسی با خودکار 2-سرمشق های خوشنویسی 3- آموزش خط تحریری 4-آداب خوش نویسی فايده اول خوشنويسی: كه روحي و دروني است ٬رويت خط زيبا موجب بهجت روحي و حظ معنوي مي شود و البته بهره معنوي خوشنويس مضاعف و مبتدا است و آثار و بركاتي ...

دانلود کتاب مجربات باقر(نایاب)

دانلود کتاب مجربات باقر(نایاب)

همانطور که شاهد هستیم امروزه کتابهای دعا وطب سنتی در بازار زیادند اما متاسفانه به دلیل سخت ونا مفهوم یا نا قص بودن یا حتی غیر عملی بودن دستورات اینگونه کتابها ابدا قابل استفاده نیستند : جای تعجب اینجاست که با وجود غنی بودن علوم قرآن واهل بیت علیهم السلام در این زمینه ها ...

درمان قطعی و همیشگی زود انزالی (بدون بازگشت)

چطور درمان قطعی زودانزالی را پیدا کردم سرانجام علت اصلی زود انزالی کشف شد درمان زود انزالی به دور از هیاهوی تبلیغات ؛ مطلبی که میخوانید تبلیغات نیست لطفاً تا آخر با دقت بخوانید چون مطمئنیم هم شگفت زده خواهید شد هم به نتیجه خواهید رسید باز هم تأکید میکنم ...

دانلود کتاب مبانی کارآفرینی - علی اکبر احمدی، حسن

دانلود کتاب مبانی کارآفرینی - علی اکبر احمدی، حسن

دانلود کتاب مبانی کارآفرینی تالیف علی اکبر احمدی، حسن درویش منبع رشته علوم تربیتی پیام نور شامل 219 صفحه با فرمت pdf طبق لیست حذفیات فصل های 1 و 3 و 4 مطالعه شود. فصل اول : کلیات کارآفرینی فصل دوم : خلاقیت و نوآوری فصل سوم : کسب و کارهای کوچک فصل چهارم : کارآفرینی سازمانی ...

کتاب PDF حقوق اساسی سه(3) رشته حقوق دانشگاه پیام نور

کتاب PDF حقوق اساسی سه(3) رشته حقوق دانشگاه پیام نور

کتاب PDF حقوق اساسی سه(3) رشته حقوق دانشگاه پیام نور (منوچهر طباطبایی موتمنی) به صورت فایل PDF در 287 صفحه اسکن شده توجه: این جزوه فقط شامل باب 2 و3و5 می باشد . بنابراین طبق آخرین حذفیات، دانشجویان محترم پیام نور می بایست فقط باب ۲ و ۳ و ۵ را جهت آزمون پایان ترم مطالعه ...

خلاصه کتاب تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی دکتر جان

خلاصه کتاب تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی دکتر جان

خلاصه کتاب تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی دکتر جان احمدی + نمونه سوالات توضیحات: دانلود فایل خلاصه کتاب تاریخ فرهنگ و تمدن اسلامی دکتر فاطمه جان احمدی از انتشارات معارف، مناسب برای تمامی دانشجویان دانشگاه پیام نور همراه با تست های طبقه بندی شده فصول مختلف کتاب و آزمون های ...

دانلود کتاب بنیاد استدلال در حقوق اسلامی (اصول

دانلود کتاب بنیاد استدلال در حقوق اسلامی (اصول

دانلود کتاب بنیاد استدلال در حقوق اسلامی (اصول فقه 1)منبع رشته حقوق پیام نور دکتر سید محمد صدری شامل 215 صفحه pdf برای ورودی های 95 و بعد ... طبق لیست حذفیات باید از بخش دوم (حکم شرعی و انواع آن) تا ابتدای صفحه 297 مطالعه شود. برای ورودی های 94 و قبل ... طبق لیست حذفیات از گفتار ...

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

اد ممبر بینهایت ( افزایش ممبر(اعضای) کانال،ربات و

-اد ممبر بینهایت- {افزایش ممبر(اعضای) فیک کانال،ربات و گروه تلگرام و...} Addmember نسخه ویژه(VIP) وضعیت پکیج : کاملا فعال تمامی و کامل ترین نرم افزار های افزایش ممبر واقعی و فیک و آموزش های آن، که در اینترنت و بازار به قیمت های بالا به فروش می رسد را یک جا و مرتب و منظم به همراه ...

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی

نرم افزار برنامه ساز اندروید نسخه طلایی و بدون نیاز به ارتقا توجه :مشکل امضا با کلید دیباگ دراین نسخه کاملا رفع شده و برنامه ها به بازار ارسال می شوند اگر به این مشکل برخوردید ما 10برابر پولتان را پس میدهیم. این نرم افزار بر روی اندروید قابل نصب میباشد 100% مورد تایید ...

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

افزایش قد با متد گرو تالر داینامیک

بلند قامت بودن یک امتیاز بزرگ برای شماست! سلام بیتا بیات هستم کارشناس فیزیولوژی ورزشی،لازم دانستم قبل از این که شما با روش گرو تالر داینامیک آشنا شوید چند تا نکته رو صادقانه خدمتتان عرض کنم همانطور که تو اینستاگرام(khosh.andam@)نوشتم خیلی اتفاقی با این متد آشنا ...

دانلود پکیج درآمدزایی 400هزارتومن ناچیز در 40دقیقه

دانلود پکیج درآمدزایی 400هزارتومن ناچیز در 40دقیقه

برای درآمدزایی فوق العاده، فقط توضیحات زیر را تا انتها بخوانید. ما درآمد شما را تضمین می کنیم. واقعا ده میلیون تومن درآمد ماهیانه هیچ چیز خاصی نیست. اینقد واسه خودتون بزرگ و دست نیافتنیش نکنین دوستان من اگه به ضمیرناخودآگاه خودتون القا کردین که اون بزرگه و شما ...

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

گنج نامه احمد وزیر وگنج نامه شیخ بهایی(کامل)

کتاب ارزشمند ونایاب گنج نامه شیخ بهایی واحمد وزیر دانلود کتاب نسخه نامه احمد وزیری (گنجنامه شیخ بهایی) با ۲۱۰۲ سند و نسخه معتبر نسخه نامه احمد وزیرکتابی جهت کاوش وتحقیق و پژوهش در علم گنج پژوهی برای محققین این علوم کهن شامل ۲۰۷ صفحه و بابیش از هزاران سند ...

دانلود خلاصه کتاب روانشناسی عمومی حمزه گنجی +

دانلود خلاصه کتاب روانشناسی عمومی حمزه گنجی +

فهرست کتاب : فصل ۱ :تعریف , تاریخچه , مکتبها , رشته ها , روشهای تحقیق و زمینه های مور مطالعه روان شناسی فصل ۲ : شرطی شدن و یادگیری فصل ۳ : عوامل موثر بر رفتار : توارث و محیط فصل ۴ : هوش فصل ۵ :حافظه و فراموشی فصل ۶ : ناکامی و تعارض فصل ۷ : احساس و ادراک فصل ۸ : انگیزش فصل ۹ : هیجان فصل ۱۰ ...

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

اعتماد شما پشتوانه ماست

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما